Czołowy polski dystrybutor elementów złącznych i nierdzewnych. Poznaj ofertę Inoxa!

Czołowy polski dystrybutor elementów złącznych i nierdzewnych. Poznaj ofertę Inoxa!

Inoxa to polskie przedsiębiorstwo z siedzibą w Jaworznie, które od 2000 r. dostarcza klientom biznesowym najlepszych rozwiązań z zakresu elementów złącznych kwasoodpornych i nierdzewnych oraz wysokiej jakości osprzętu żeglarskiego. Wysoka jakość jej usług, profesjonalizm oraz dynamiczny rozwój zostały w 2016 r. docenione przez miesięcznik Forbes, który uhonorował firmę Inoxa Diamentem – prestiżową nagrodą przyznawaną najlepszym przedsiębiorstwom.

Jakość Inoxa – tylko najlepsze wyroby dla najbardziej wymagających klientów

Od 1 lipca 2018 r. Inoxa jest członkiem EFDA, znanej i cenionej europejskiej organizacji zrzeszającej dystrybutorów elementów złącznych. Blisko 20-letnia obecność na polskim i europejskim rynku elementów złącznych i osprzętu żeglarskiego pozwoliła firmie wypracować indywidualne podejście do klienta oraz oferować mu najlepsze aktualnie dostępne na rynku rozwiązania.

Wszystkie dostępne w ofercie Inoxa produkty to starannie wyselekcjonowane wyroby pochodzące od wiodących producentów. Każdy z nich jest dodatkowo badany i poddawany kontroli w niezależnym firmowym laboratorium mieszczącym się w Jaworznie. Do sprzedaży mają więc szansę trafić wyłącznie najlepiej wykonane oraz starannie przebadane produkty, których jakość zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Jakość oferowanych przez Inoxa rozwiązań potwierdzają także przyznane firmie certyfikaty. W 2003 r. Inoxa otrzymała certyfikat zgodności Systemu Zarządzania Jakością z normą EN ISO 9001:2000, z kolei w 2007 r. w firmie wdrożony został Zintegrowany System Zarządzania Jakością i Środowiskiem według PN-EN ISO 9001:2001 i PN-EN ISO 14001:2005 w zakresie Handel Hurtowy Elementami Złącznymi.

Czołowy polski dystrybutor elementów złącznych i nierdzewnych. Poznaj ofertę Inoxa!

Indywidualne podejście do klienta i profesjonalne doradztwo

W ofercie Inoxa znajduje się szeroki wybór elementów złącznych kwasoodpornych i nierdzewnych oraz osprzętu żeglarskiego. Rozbudowana oferta pozwala każdemu klientowi na znalezienie wszystkiego, co niezbędne do prowadzenia swojej działalności.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów biznesowych, Inoxa oferuje także profesjonalną pomoc w doborze oraz zakupie poszukiwanych wyrobów. Do stałej dyspozycji klientów pozostają doświadczeni i wyspecjalizowani pracownicy, których zadaniem jest dopasowanie dostępnych w sprzedaży rozwiązań do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Indywidualne podejście do klienta, bogata i stale poszerzana oferta oraz starania Inoxa zostały dostrzeżone oraz docenione w prestiżowych rankingach. W 2016 r. firma uzyskała dwa wyróżnienia - po raz ósmy została zwycięzcą cenionego Rankingu Gazele Biznesu oraz uhonorowana została nagrodą Diament przyznawaną przez znany miesięcznik Forbes.

Podobne artykuły