Rodzaje sprzedawanych kontenerów

Rodzaje sprzedawanych kontenerów

Kontenery służą głównie do transportu towarów różnego rodzaju oraz ich ochrony przed uszkodzeniami oraz szkodliwymi warunkami atmosferycznymi, ich konstrukcja umożliwia ponadto wielokrotne zastosowanie. Poszczególne rodzaje kontenerów różnią się od siebie wymiarami, ładownością i światłami otworów drzwiowych i tych zamontowanych na dachu, sprzedaż kontenerów jest obecnie jedną z ważniejszych gałęzi przemysłu w Polsce i za jej granicami.

Sprzedaż kontenerów w Polsce

Właściwe utrzymanie i zagospodarowanie przestrzeni magazynowych jest możliwe dzięki kontenerom najwyższej jakości, sprawdzą się one właściwie w każdej branży, zarówno spożywczej, budowlanej, jak i maszynowej. sprzedaż kontenerów to zakres działalności Balticon.pl, marka oferuje produkty w różnych odsłonach, wymiarach i przede wszystkim korzystnych cenach, charakteryzują się różnymi ładownościami, więc mogą być w nich przechowywane towary w niemal każdej postaci. Sprzedaż kontenerów magazynowych to usługa, z której korzysta wielu przedsiębiorców, ponieważ produkty w tej postaci mają kompaktowe wymiary, do ich umieszczenia nie jest potrzebne żadne zezwolenie, natomiast najważniejszy atut to przede wszystkim najlepsza ochrona dla towarów każdego rodzaju, niezależnie od panujących warunków atmosferycznych. Zazwyczaj sprzedaż kontenerów obejmuje transport oferowany przez firmę, co stanowi ogromne ułatwienie dla Klientów, którzy nie zawsze dysponują taką możliwością, a po dostarczeniu kontenera na plac – jest on od razu gotowy do użytkowania.

Rodzaje sprzedawanych kontenerów

Sprzedaż kontenerów morskich i chłodniczych

Przewożenie towarów, które są wrażliwe na niskie temperatury wymaga zastosowania wysokiej jakości kontenerów, które we właściwy sposób zabezpieczą na przykład produkty spożywcze. Sprzedaż kontenerów chłodniczych i morskich jest prowadzona przez wiele firm w Polsce, każda z nich dąży do jak największej satysfakcji klientów i ich zaufania. Jest to możliwe dzięki stworzeniu doskonałej oferty dla każdego, nawet najbardziej wymagającego kontrahenta, równie ważne jest doradztwo w zakresie proponowanych produktów, również w zakresie znajomości materiałów, które zostały zastosowane w produkcji. W przypadku kontenerów chłodniczych ściany na zewnątrz powinny być pokrywane specjalistyczną farbą, która będzie odbijała promienie słoneczne, a w środku stosuje się aluminium. Natomiast agregat zapewniający właściwą temperaturę w zakresie od -40 do + 30 stopni Celsjusza w każdym kontenerze zazwyczaj jest umieszczany na tylnej ścianie, by zapewnić wszelkie niezbędne parametry do właściwego przechowywania poszczególnych towarów. Sprzedaż kontenerów chłodniczych obejmuje również możliwość prowadzenie dziennika elektronicznego, w którym notowane są wszelkie dane na temat chłodzonych produktów, Klient może wówczas w każdym, dowolnym momencie sprawdzić, czy wszystkie parametry są odpowiednie. Jeżeli nie, wszelkie nieprawidłowości może zgłosić do serwisu, który powinien dokonać przeglądu kontenera i naprawić ewentualne usterki uniemożliwiające użytkowanie kontenera.

Podobne artykuły