Kapitanat Garbary – mieszkania ze spektakularnym widokiem na panoramę Poznania

Kapitanat Garbary – mieszkania ze spektakularnym widokiem na panoramę Poznania

Marzysz o możliwości spędzania spokojnych poranków na przestronnym tarasie, z którego rozciąga się zapierający dech w piersiach widok? Uwielbiasz te chwile wytchnienia, gdy nieopodal miasto tętni życiem, a Ty możesz obserwować to wszystko, relaksując się przy ulubionej kawie? Jeśli tak, Kapitanat Garbary może być idealnym miejscem dla Ciebie! 

Nowoczesne apartamenty w samym sercu miasta

Inwestycja Kapitanat Garbary zlokalizowana jest nieopodal centrum Poznania. To jeden z powodów, dla których cieszy się ona tak dużym zainteresowaniem. Miejsce to w istotny sposób ułatwia codzienne życie. Zaledwie w kilka minut możesz dotrzeć na Stare Miasto czy do Urzędu Miasta Poznania, a także do licznych obiektów handlowych w okolicy. 

To jednak nie wszystko. Na uwagę zasługują same apartamenty, które zaprojektowane zostały w taki sposób, aby spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających mieszkańców! 

Przestronny taras z widokiem na panoramę miasta

Mieszkania zlokalizowane na najwyższych kondygnacjach budynku wyposażone są w duże, wygodne tarasy, które zdecydowanie uprzyjemnią codzienny wypoczynek. Możesz zrelaksować się przy lekturze ulubionej książki, urządzić przyjęcie na przyjaciół czy… uciąć sobie drzemkę na wygodnym leżaku. A to wszystko nieopodal samego centrum miasta!

Tym, co wyróżnia Kapitanat Garbary, jest spektakularny widok na całą panoramę Poznania. Z własnego tarasu możesz obserwować Stare Miasto, Cytadelę, a nawet rzekę Wartę – w zależności od tego, które mieszkanie wybierzesz. 

Prywatne windy dla mieszkańców najwyższych pięter

Osoby, które wybiorą jedno z mieszkań na najwyższych piętrach, zyskają także możliwość korzystania z prywatnej windy. To spory komfort, który docenisz zarówno rano, spiesząc się do pracy, jak i wracając ze spaceru po pobliskim Parku Cytadela. Nie bez powodu inwestycja Kapitanat Garbary jest tak chętnie wybierana przez osoby, które cenią sobie wygodę i możliwość korzystania z różnego typu udogodnień. 

Kapitanat Garbary – mieszkania ze spektakularnym widokiem na panoramę Poznania

Nowoczesne rozwiązania i życie w zgodzie z naturą

Na uwagę zasługuje fakt, że twórcy Kapitanatu Garbary położyli silny nacisk na zaawansowane rozwiązania, które czynią budynek bardziej ekologicznym. Pojawiają się tutaj między innymi nowoczesne obiekty retencyjne, efektywne systemy odzyskiwania wody deszczowej, ekstensywna zieleń na dachu czy zielone ściany. 

Cała przestrzeń wokół budynku została zaaranżowana w taki sposób, aby codzienne poruszanie się po obiekcie było wyjątkową przyjemnością. Właśnie dlatego jest to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie kontakt z naturą i ekologiczny styl życia. 

Co więcej, w zaledwie kilka minut dojdziesz stąd do urokliwego Parku Cytadela czy do Starego Portu na Wartą. A jeśli cenisz sobie rowerowe wycieczki, na pewno ucieszy Cię możliwość dojechania do Jeziora Maltańskiego zaledwie w 11 minut! 

Kapitanat Garbary – miejsce wyjątkowe pod każdym względem

Lokalizacja w samym centrum miasta, troska o środowisko naturalne, dbałość o komfort mieszkańców oraz szereg udogodnień – wszystko to sprawia, że inwestycja Kapitanat Garbary jest niepowtarzalna. Zadbano tutaj o każdy detal, zarówno jeśli chodzi o prywatne apartamenty, jak i o przestrzeń wspólną dla mieszkańców. Jeśli poszukujesz wygodnego mieszkania z tarasem, z którego rozciąga się spektakularny widok na panoramę Poznania, Kapitanat Garbary z pewnością spełni Twoje oczekiwania. 

Podobne artykuły