Inoxa - czołowy dystrybutor elementów złącznych i nierdzewnych

Inoxa - czołowy dystrybutor elementów złącznych i nierdzewnych

Inoxa to polskie przedsiębiorstwo z siedzibą w Jaworznie, które od 2000 roku dostarcza klientom biznesowym najlepsze rozwiązania z zakresu elementów złącznych kwasoodpornych i nierdzewnych oraz wysokiej jakości osprzętu żeglarskiego. Wysoka jakość usług, profesjonalizm oraz dynamiczny rozwój zostały w 2016 r. docenione przez miesięcznik Forbes, który uhonorował firmę Inoxa Diamentem – prestiżową nagrodą przyznawaną najlepszym przedsiębiorstwom.

Jakość firmy Inoxa – tylko najlepsze wyroby dla najbardziej wymagających klientów

Od 1 lipca 2018 r. Inoxa jest członkiem EFDA, znanej i cenionej europejskiej organizacji zrzeszającej dystrybutorów elementów złącznych. Blisko 20-letnia obecność na polskim i europejskim rynku elementów złącznych oraz osprzętu żeglarskiego pozwoliła firmie wypracować indywidualne podejście do klienta oraz oferować mu najlepsze aktualnie dostępne na rynku rozwiązania.

Wszystkie dostępne w ofercie firmy Inoxa produkty to starannie wyselekcjonowane wyroby pochodzące od wiodących producentów. Każdy z nich jest dodatkowo badany i poddawany kontroli w firmowym laboratorium. Do sprzedaży trafiają więc wyłącznie najlepiej wykonane oraz starannie przebadane produkty, których jakość zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Jakość oferowanych przez firmę Inoxa rozwiązań potwierdzają także przyznane firmie certyfikaty. W 2003 r. Inoxa otrzymała certyfikat zgodności Systemu Zarządzania Jakością z normą EN ISO 9001:2000, z kolei w 2007 r. w firmie wdrożony został Zintegrowany System Zarządzania Jakością i Środowiskiem według PN-EN ISO 9001:2001 i PN-EN ISO 14001:2005 w zakresie Handel Hurtowy Elementami Złącznymi.

Inoxa - czołowy dystrybutor elementów złącznych i nierdzewnych

Indywidualne podejście do klienta i profesjonalne doradztwo

W ofercie firmy Inoxa znajduje się szeroki wybór elementów złącznych kwasoodpornych i nierdzewnych oraz osprzętu żeglarskiego. Rozbudowana oferta pozwala każdemu klientowi na znalezienie wszystkiego, co niezbędne do prowadzenia swojej działalności.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów biznesowych, Inoxa oferuje także profesjonalną pomoc w doborze oraz zakupie poszukiwanych wyrobów. Do stałej dyspozycji klientów pozostają doświadczeni i wyspecjalizowani pracownicy, których zadaniem jest dopasowanie dostępnych w sprzedaży rozwiązań do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Indywidualne podejście do klienta, bogata i stale poszerzana oferta oraz starania firmy Inoxa zostały dostrzeżone oraz docenione w prestiżowych rankingach. W 2016 r. firma uzyskała dwa wyróżnienia - po raz ósmy została zwycięzcą cenionego Rankingu Gazele Biznesu oraz uhonorowana została nagrodą Diament przyznawaną przez znany miesięcznik Forbes.

Podobne artykuły

Sprawdź partnera:
Inoxa Sp. z o.o.
Inoxa Sp. z o.o.
INOXA Sp. z o.o. jest wiodącym polskim dostawcą elementów złącznych nierdzewnych i kwasoodpornych.
Dane teleadresowe:
Ulica: ul. Rozwojowa 16
Kod pocztowy: 43-600 Jaworzno
Telefon: (32) 623 57 28
URL:
E-mail: poczta@inoxa.pl

Najlepiej oceniane

Foto

Jak skutecznie ocieplić mieszkanie od wewnątrz?

Foto

Gładź szpachlowa - nowe techniki użytkowania

Foto

Jak wybrać idealną klamkę do drzwi wewnętrznych?

Ciekawe

Foto

Oszczędny dom – unikanie strat ciepła

Foto

Wynajem dźwigu - cena, procedury, potrzeby

Foto

Jak wybrać odpowiednie kontakty i włączniki elektryczne?

Najnowsze

Foto

Budowa szczelnego domu

Foto

Kontener letniskowy – nowocześniejsza alternatywa dla domku letniskowego

Foto

Funkcjonalne oświetlenie w łazience

Popularne

Foto

Wynajem dźwigu - o czym pamiętać i na co zwrócić uwagę?

Foto

Dom z kontenerów – czym jest i co oferuje?

Foto

Natryskowa powłoka LINE-X i jej najistotniejsze zalety

Top10

Foto

Nowoczesne kuchnie w Gdańsku – jak wybrać profesjonalnego wykonawcę?

Foto

Folie grzewcze do ogrzewania domu

Foto

Aktualności: Ceny mieszkań we Wrocławiu rosną!