Fototapety 3D inspirowane naturą

Fototapety 3D inspirowane naturą

Jak podkreślić klimat i indywidualny charakter wnętrza domu? Istnieje wiele sposobów na dekorację pomieszczeń, a te najprostsze często dają najlepsze efekty. Świetnym pomysłem jest nawiązanie do natury. Inspirowanie się przyrodą – tą swojską zza okna, jak i dziką dżunglą, czy lasem deszczowym jest obecnie w trendach. Zaproszenie drzew do domu nie oznacza już sosnowej boazerii w przedpokoju, a raczej stylową fototapetę 3D, w której las otula ciszą i spokojem.

Fototapeta 3D – las w przedpokoju

Przywitanie gości na tle ładnego widoku natury robi świetne pierwsze wrażenie. Skorzystanie w fototapety daje sporo zalet, dlatego jest tak popularne w urządzaniu mieszkania. Trwała, zmywalna fototapeta na ścianie w przedpokoju to praktyczne rozwiązanie pod wieloma względami. Warto wymienić łatwe czyszczenie i odporność na ścieranie, a w przechodnim pomieszczeniu częściej brudzą się ściany. Ładna fototapety 3d las, dopasowana do wymiaru całej ściany lub wybranego fragmentu, nada przestrzeni niepowtarzalnego charakteru.

Ciekawie będą wyglądały również widoki i naturalne krajobrazy, a dzięki trójwymiarowej głębi przedpokój zyska optycznie kilka dodatkowych metrów kwadratowych.

Fototapety 3D inspirowane naturą

Zaproszenie natury do salonu

Fototapeta 3D, na której las jest kluczowym motywem, może być wykorzystana uniwersalnie, również w salonie. Trendy się zmieniają, jednak trójwymiarowe grafiki wciąż robią wrażenie wszędzie, gdzie tylko się pojawią. Trudno nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że efekty 3D są intrygujące, przykuwają uwagę i pod każdym kątem wyglądają inaczej.

Doskonale spełniają się w roli elementu wystroju reprezentacyjnego salonu, a także pokoju rodzinnego do wypoczynku i spędzania wolnego czasu. Sklep internetowy ObrazyFoto.eu zadbał o wybór leśnych widoków o zróżnicowanej stylistyce. Oglądający galerię, przekonają się, że las może być ledwie wyczuwalną impresją dla artysty, a całość za każdym razem nabiera innego charakteru. Fototapeta 3D i las w kolorze, monochromatyczny, zamglony lub z wyraźnie zaznaczoną głębią – możliwości jest ogrom! Efekt na ścianie zależy również od jakości wydruków i odpowiednio dobranego podłoża. W tym przypadku producent gwarantuje najwyższe standardy. Świadczy o tym wiele zrealizowanych z sukcesem indywidualnych zamówień.

Kryształy, ptaki, kwiaty – piękna natura w najlepszym wydaniu

Uniwersalny motyw lasu na dekoracyjnej tapecie sprawdzi się w każdym pomieszczeniu w mieszkaniu, firmie, a nawet lokalu użytkowym. Na rynku są również dostępne bardziej kameralne wzory z naturą w roli głównej, które doskonale zagrają w zacisznej sypialni.

Sposób, w jaki urządzone są pomieszczenia, ma bezpośredni wpływ na samopoczucie. W sypialni szczególnie liczy się atmosfera, która sprzyja wyciszeniu i relaksowi. Warto zatem podczas projektowania i aranżacji wnętrz zwrócić uwagę na elementy, które najbardziej lubimy, są bliskie sercu i zawsze korzystnie wpływają na nastrój. W naturze jest wszystko, czego potrzeba do budowania przyjemnej aury: piękne kwiaty, egzotyczne ptaki i lśniące kryształy to odpowiednie, naturalne motywy fototapety 3D na ścianę pokoju w stylu buduarowym.

Podobne artykuły